Anketler

Web Sitemiz Hakkındaki Düşünceleriniz?
Cok Guzel
Fena Degil
Idare Eder
Begenmedim

Sonuçları Göster
Geçmiş Anketler

Bilgilendirme

“ Yaz okulu kayıtlarımız devam etmektedir.  ”

Anakucağı Anaokulu - Yönetici

“ Doğum günü olan çocuklarımız bu bölümde yayınlanacaktır. ”

Anakucağı Anaokulu - Yönetici

“ ÖGB Anakucağı Anaokulu taraından yapılan etkinlikler bu bölümden duyurulacaktır. ”

Anakucağı Anaokulu - Yönetici

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi
9am - 5pm
Salı
9am - 5pm
Çarşamba
9am - 5pm
Perşembe
9am - 5pm
Cuma
9am - 5pm
Cumartesi
Kapalı
Pazar
Kapalı

İletişim Bilgileri

Telefon
+90 (0)318 366 11 77
Cep
+90 (0)505 220 15 65
Adres
Celal Bayar Park İçerisi
Bahşili
KIRIKKALE

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

 Ögb Anakucağı Anaokulunun 

  • Eğitim Programı: Her yaş grubu için farklı  özel olarak hazırlanmış eğitim programları aylık olarak güncellenmektedir.Hazırlanan Eğitim listesi her ay ailelere gönderilmektedir.
  • Servis: Rehber öğretmen eşliğinde her servis öğrencileri sabah belirlenen saatte evden alınıpp akşam belirlenen saatte evlerine bırakılmaktadır.Kuruma bildirilen anne baba kimlikleri haricinde diğer ebeveynler için ise;öğrencilerin güvenliği için aile bireylerinin okula öğrenciyi alacak kişiyi bildirmeleri ve kişinin kimlik göstermesi zorunluluğuna uyum sağlamaları gerekmektedir.
  • Gezi Programları: Yıllık öğrenci çalışma takviminde bulunan ve sitemizde yayınlanan ayrıca velilere gönderilen aylık eğitim çizelgesinde de belirtilmek üzere eğitici ve öğretici geziler yapılmaktadır.Her yaş grubunun farklı günlerde yaptığı bu geziler okul servisi ile grup öğretmenleri eşliğinde gerçekleştirilmektedir.
  • Dini ve Milli Bayramların Kutlanması:Okulumuz yıl içinde tarihleri belirlenen tüm Dini ve Milli Bayramları şenlik havasında okul sahnelerinde kurum bahçesinde ve önceden belirtilmek üzere İlçe Meydanında gösteriler eşliğinde kutlamaktadır.
  • Özel Gün ve Haftaların Kutlanması:Öğrenci çalışma takviminde tarihleri belirtilmiş günlerde öncelikle  görsel,sanatsal ve sohbet eşliğinde eğitimi alıp geziler,sürpriz ziyaretler ve törenler eşliğinde kutlanmaktadır.Ayrıca her yıl 18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA ve ÇANAKKALE ZAFERİNİ KUTLAMA gününde okulumuz öğrencileri her yaş grubu farklı dramalar hazırlayarak okul sahnesinde bu günü İlçe Kurum Amirleri ve sevgili velilerimiz eşliğinde anmaktadır.
  • Beslenme Takvimi: Sabah Kahvaltısı,Öğle Yemeği ve İkindi Kahvaltısı olmak üzere aylık hazırlanan beslenme listesi ailelere her ayın ilk günü gönderilmektedir.
  • SMS bilgi sistemi: Okula ait muhasebe ve kutlamalar dahil olmak üzere program öncesi tüm bilgiler  ailelerin kuruma verdikleri telefonlarına, özel SMS yolu ile iletilmektedir.
  • YAZ SPOR OKULU: Yıl boyu eğitim programının bitiminin ardından başlayan yaz spor okulu etkinlikleri ise yeni yıl eğitim programı ilk gününe kadar devam etmektedir.Çocukların fiziksel gelişimine destek olan spor etkinliklerine  Anaokulu öğrenci  kontenjanından giriş yapacaklardır.
  • YARIYIL TATİL PROGRAMI:Eğitim öğretim programına yarıyıl tatilinde devam edilmektedir.Kurum yalnızca Resmi tatillerde eğitim öğretime ara vermektedir.
Sayfanın güncellenme tarihi 25/07/13 @ 3:33AM.

Texte alternatif